MajorDomus CS - prezentacja systemu


MajorDomus CS jest rozwiązaniem automatyki budynkowej działającym w oparciu o urządzenia PLC/HMI. Jego podstawową częścią jest system zarządzania komfortem cieplnym zapewniający sterowanie wszystkimi urządzeniami służącymi jego utrzymaniu z pominięciem jakichkolwiek sterowników i regulatorów, wyłącznie przy użyciu tabletu, telefonu czy komputera. Dzięki temu może współpracować ze wszystkimi dostępnymi na rynku urządzeniami i jest niezależny od ich producentów czy używanych technologii.

                           więcej ...

 

MajorDomus CS został wyposażony w typowe rozwiązania automatyki stosowane w nowoczesnych systemach BMS (sterownie oświetleniem, roletami, bramami, współpraca z systemami SSWiN, CCTV itp.), które można dowolnie modyfikować lub rozbudowywać o kolejne funkcjonalności , a także integrować z innymi systemami automatyki budynkowej oraz przemysłowej - tworząc kompletne instalacje zarówno w małych, średnich jak również dużych obiektach.

                           więcej ...

Broszura MajorDomusCS - v.1811pl.pdf
 

Jedną z ważniejszych myśli, jaka przyświecała nam przy projektowaniu systemu było to, aby zapewniał maksimum bezpieczeństwa i oszczędności w eksploatacji nieruchomości, a jednocześnie był wygodny, intuicyjny i prosty w obsłudze. Tak powstało rozwiązanie w którym całość obsługi sprowadziliśmy do intuicyjnej aplikacji, dzięki czemu użytkownik może cieszyć się całkowitą swobodą i dostępem do wszystkich urządzeń i systemów na obiekcie w każdej chwili i z każdego miejsca na świecie.