MajorDomus CS - Automatyka budynkowa

... inteligentny dom


Sterowanie oświetleniem, roletami, bramami, nawodnieniem ogrodu czy integracja z systemem SSWiN to klasyka, której nie może zabraknąć w żadnym inteligentnym domu. Chętnie podzielimy się doświadczeniem i wspólnie zaprojektujemy oczekiwane funkcjonalności tak, by jak najlepiej spełniały Twoje oczekiwania.

                           więcej ...

 

... stanowiska prezentacyjne


Ogromnym atutem każdego systemu automatyki jest możliwość rozbudowy o dowolną ilość paneli/stanowisk z indywidualnie tworzonymi grafikami umożliwiającymi sterownie i wizualizację pracy obiektu (np. na bazie planów architektonicznych czy zdjęć pomieszczeń), a także o profesjonalne, zewnętrzne serwery tzw. home serwery (pracujące np. w standardzie knx). Ta cecha systemu może być szczególnie przydatna dla administatorów/operatorów większych obiektów

                           więcej ...

 

... info - panel


Podgląd stanu bieżącego obiektu jest jedną z ważniejszych funkcji każdego systemu BMS, dlatego system MajorDomus CS wyposażyliśmy w panel informacyjny, który na bieżąco aktualizuje i wyświetla najważniejsze informacje o obiekcie oraz umożliwia szybkie przejście do interesujących administratora zagadnień.

 

... współpraca z innymi systemami


Każde rozwiązanie możemy wyposażyć w interfejsy komunikacyjne umożliwiające doskonałą współpracę z dowolnymi urządzeniami i systemami nowoczesnej automatyki nie tylko budynkowej lecz również przemysłowej. Dostępne moduły systemowe (min. KNX, DALI, RS232/422/485, Modbus, BACnet) powodują, że możliwości integracji są praktycznie nieograniczone.

 

... rozbudowa w miarę potrzeb


Modułowa budowa pozwala na idealne dopasowanie do oczekiwań. Oznacza to również możliwość rozbudowy systemu w miarę rosnących potrzeb, bez obawy o to, czy "dopinane" moduły będą współpracować z poprzednimi.

Broszura MajorDomusCS - v.1811pl.pdf